Aktywność Chóru na Uczelni w semestrze letnim sezonu 2016/17

W minionym semestrze letnim Chór Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wielokrotnie występował dla swej Alma Mater. Na uczelnianych uroczystościach wykonywaliśmy hymny akademicke, a często także mini-recitale, które stanowiły muzyczny  upominek dla uczestników wydarzenia. W drugim semestrze roku 2016/17 chór wziął czynny udział w takich uroczystościach jak: ceremonia nadania godności Doktora Honoris Causa dla prof. Dietgera Niederwiesera, Dyplomatorium Wydziału Farmaceutycznego, Dyplomatorium doktorantów II WL, uroczystość nadania godności Doktora Honoris Causa prof. Witoldowi Rużyłło, dyplomatorium absolwentów English Division, integracyjny piknik pracowników WUM, czy Jubileusz 50-lecia uzyskania dyplomów lekarskich.

fot. Michał Teperek, Dział Fotomedyczny WUM
fot. Beata Kwiatkowska, Światłoczułe